Dárkové certifikáty

Hledáte skutečně originální dárek? Máme pro Vás řešení. Darujte svým blízkým zážitek s dobrým jídlem, ať již při návštěvě našeho víkendového brunche, při romantické večeři při svíčkách o několika chodech či při skutečném vaření se šéfkuchařem Romanem Paulusem.

A pokud chcete darovat ještě něco navíc, v naší nabídce nechybí ani ubytování v hotelu. Svůj dárek vyberte z postranní nabídky. Pokud máte jiné přání, kontaktujte nás. Pokusíme se jej splnit.

Darujte certifikát s věnováním!

Každý dárkový certifikát zakoupený skrze online obchod můžete opatřit Vámi vybraným věnováním! Voucher si pak můžete vytisknout doma. Platnost certifikátu je 1 rok.

Jak dárkový certifikát získat?

Zakoupit dárkový certifikát je velice jednoduché. Stačí si vybrat a využít jedné z možností objednání:

  1. Osobně
    Nejrychlejší cestou k získání dárkového certifikátu je přijít osobně k nám do hotelu Radisson Blu Alcron (Štěpánská 40, Praha 1), kde s Vámi vyřešíme všechna Vaše přání a certifikát dostanete na počkání. Přijít můžete každý všední den od 9:00 do 17:00 do restaurace LA ROTONDE.

  2. Online obchod
    Jedná se o nejjednodušší a nejrychlejší cestu k nákupu voucheru. Stačí si vybrat z pohodlí domova nebo kanceláře daný certifikát, vybrat si termín a vybrat si jednu z možností platby (platební kartou nebo převodem). Na konci nákupního procesu je voucher automaticky vygenerován dle Vašich požadavků.

  3. Emailem
    Máte-li speciální přání, které v naší online nabídce nenacházíte, neváhejte nás pak kontaktovat emailem s popisem voucheru, který si přejete, způsob platby a doručení, který chcete použít a my se již postaráme o zbytek. Objednávky zasílejte na: alcron@radissonblu.com. V nejbližší možné době se s Vámi následně spojíme.

Jak ho mohu použít? Jak se mohu přihlásit na kurz?

Každý nový voucher má na sobě 10 místné číslo. Na webových stránkách www.alcron.cz si v programu vyberete kurz, na který jste certifikát zakoupili/dostali a vyberete přihlásit na kurz. Následně budete vyzváni k zadání deseti místného kódu z voucheru, vyplníte osobní informace a jste přihlášeni na kurz.

NABÍDKA DÁRKOVÝCH CERTIFIKÁTŮ:

5-chodové degustační menu pro dva bez vinného doprovodu v Alcronu4 800,- CZK (177,78 EUR)
4-chodové degustační menu pro dva s vinným doprovodem v Alcronu8 200,- CZK (303,70 EUR)
5-chodové degustační menu pro dva s vinným doprovodem v Alcronu8 600,- CZK (318,52 EUR)
6-chodové degustační menu pro dva s vinným doprovodem v Alcronu9 000,- CZK (333,33 EUR)
7-chodové degustační menu pro dva s vinným doprovodem v Alcronu9 400,- CZK (348,15 EUR)