Dárkové certifikáty

Hledáte skutečně originální dárek? Máme pro Vás řešení. Darujte svým blízkým zážitek s dobrým jídlem, ať již při návštěvě našeho víkendového brunche, při romantické večeři při svíčkách o několika chodech nebo při skutečném vaření se šéfkuchařem Romanem Paulusem. Dárkový certifikát má platnost 1 rok.

Jak dárkový certifikát získat?

Zakoupit dárkový certifikát je velice jednoduché. Stačí si vybrat z níže uvedených možností:

  1. Online obchod
    Jedná se o nejjednodušší a nejrychlejší cestu k nákupu voucheru. Stačí si vybrat z pohodlí domova nebo kanceláře daný certifikát na https://www.alcron.cz/ nebo https://www.larotonde.cz/ a určit si jednu z možností platby (platební kartou nebo převodem). Na konci nákupního procesu je voucher automaticky vygenerován dle Vašich požadavků a zaslán v elektronické podobě na Váš e-mail.

  2. Osobně
    Dárkový certifikát si můžete zakoupit osobně u nás v hotelu Radisson Blu Alcron (Štěpánská 40, Praha 1). Přijít můžete každý všední den od 10:00 do 15:00 hodin do restaurace La Rotonde a certifikát dostanete na počkání. Platit můžete kreditní/debetní kartou nebo hotově. Při nákupu 3 a více certifikátů nás prosím kontaktujte předem na alcron@radissonblu.com.

 

Jak provést rezervaci? 

Na webových stránkách https://www.alcron.cz/ nebo https://larotonde.cz/ si v sekci PROGRAM A REZERVACE vyberete z nabídky a provedete rezervaci. 

V případě nejasností či dotazů nás prosím kontaktujte e-mailem na alcron@radissonblu.com. V nejbližší možné době se s Vámi spojíme.

 

NABÍDKA DÁRKOVÝCH CERTIFIKÁTŮ:

5-chodové degustační menu pro dva bez vinného doprovodu v Alcronu4 800,- CZK (184,62 EUR)
4-chodové degustační menu pro dva s vinným doprovodem v Alcronu8 200,- CZK (315,38 EUR)
5-chodové degustační menu pro dva s vinným doprovodem v Alcronu8 600,- CZK (330,77 EUR)
6-chodové degustační menu pro dva s vinným doprovodem v Alcronu9 000,- CZK (346,15 EUR)
7-chodové degustační menu pro dva s vinným doprovodem v Alcronu9 400,- CZK (361,54 EUR)